ПОСЛУГИ

ПОСЛУГИ

Забезпечення економічної безпеки

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

– моніторинг фінансової, майнової та комерційної платоспроможності і благонадійності потенційних ділових партнерів, а також виявлення серед контрагентів клієнта підприємств тіньового сектору економіки («податкові ями», «транзитні підприємства» тощо);

– виявлення ризиків у податковій політиці клієнта, мінімізація негативних факторів впливу на фінансово-господарську діяльність;

– розробка концепції безпеки при здійсненні окремих видів господарської діяльності.

GSM- сигналізація

Цей вид сигналізації передбачає застосування GSM-модулів і відповідних датчиків. Кожен із пристроїв з’єднується з контрольною панеллю. Якщо якийсь датчик спрацьовує, відбувається активація GSM-модуля і передача сигналу тривоги на мобільний телефон власника.

За бажанням клієнта, GSM-сигналізація обладнується голосовим пристроєм, який передає повідомлення на спеціальні телефонні номери, внесені в програму.

Постановка і зняття сигналізації для дому виконуються за допомогою брелока або спеціальної клавіатури.

ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

– юридичний консалтинг топ-менеджменту та працівників;
– консалтинг з питань оподаткування;
– розробка та експертна оцінка договорів;
– підготовка юридичних висновків;
– досудове врегулювання спорів;
– представництво і захист інтересів у судовому порядку;
– представництво і захист інтересів у державних органах;
– юридичний супровід окремих проектів;
– юридичний супровід під час участі у тендерних процедурах.

Охоронна сигналізація з підключенням до телефонної лінії

На об’єкті, що охороняється,установлюють датчики і модуль для передачі сигналу. Кожен із пристроїв з’єднується з контрольною панеллю. Якщо який-небудь датчик спрацьовує, відбувається активація спеціального «дозвонювача». З його допомогою відправляються голосові повідомлення на вибрані номери телефонів. Текст повідомлення записується заздалегідь.

Включити або відключити сигналізацію можна за допомогою спеціальної клавіатури або брелока.

Охорона об’єктів

Ми пропонуємо послуги з фізичної охорони об’єктів. Нашим клієнтам надається широкий спектр послуг, пов’язаних з проектуванням і втіленням різних систем безпеки. Ми гарантуємо високу якість послуг у поєднанні з оптимальними цінами.

Наші спеціалісти готові вжити всі необхідні засоби для забезпечення вашої безпеки. До них відносяться фізична охорона, облаштування пунктів пропуску, постів, патрулів.

Моніторинг об’єктів

Перед підписанням договору про надання послуг із охорони об’єкта наші спеціалісти всебічно вивчають об’єкт або територію, які треба буде охороняти. З цією метою проводиться аналіз потенційних загроз і ризиків виникнення небезпечних ситуацій, виявляються слабкі сторони в системі безпеки, створюється попередній план майбутніх заходів.

Виконання таких дій – необхідний підготовчий етап. Адже особиста охорона кожного об’єкта має свої особливості. Наприклад, методи, які будуть ефективними для забезпечення безпеки в нічному клубі, можуть не підійти для будівництва або приватного домоволодіння.

Розробляючи план, відповідно до якого буде виконуватися охорона об’єкта, ми враховуємо всі побажання клієнтів. Рекомендуючи найбільш ефективні методи, останнє слово залишаємо за вами. Ви завжди можете розраховувати на наші вичерпні консультації та допомогу.

Режим на об’єкті

Внутрішньооб”єктовий режим — певний порядок, який установлюється на об’єкті або території, що охороняється. Він забезпечується за рахунок втілення сукупності правил і проведення комплексу заходів. Режим обов’язковий для дотримання всіма особами, які знаходяться на об’єкті. Спеціалісти охоронного підприємства «Орлан» також забезпечують ефективний пропускний режим для виключення безконтрольного входу-виходу на об’єкт. Застосовуючи звід правил, які звичайно пропонують багато охоронних підприємств Києва, ми володіємо власною високоефективною методикою.

Розробка плану заходів

Спеціалісти нашого охоронного підприємства, за домовленістю з клієнтом, складуть індивідуальний план заходів для особистої охорони конкретного об’єкта або території. При цьому враховуються особливості і сфера діяльності організації і побажання замовника.

Охороняючи навчальні заклади, нічні клуби і приватні котеджі, наші висококваліфіковані співробітники щохвилинно готові довести на ділі свій професіоналізм. Кожен з охоронників пройшов комплексне навчання, фізичну і психологічну підготовку. Навички і знання, отримані під час підготовки, ефективно застосовуються на практиці. Наші спеціалісти знайдуть вихід із будь-якої ситуації, швидко скоординують свої дії в залежності від обставин. Ми тісно співпрацюємо з підрозділами силових структур і державних відомств, що дозволяє нам виконувати свої зобов’язання ще більш якісно і ефективно.

Особливе місце в переліку наших послуг займає охорона об’єктів у Києві та інших регіонах, а також охорона масових заходів. Контролюючи величезні скупчення людей, ми забезпечуємо вам спокій під час проведення свят, ділових зустрічей, конференцій. У нас є великий практичний досвід охорони міських свят, футбольних матчів та інших спортивних змагань.

Крім таких послуг, як фізична охорона об’єктів і заходів, ми також здійснюємо технічну охорону. Монтаж систем ОПС, оснащення об’єктів системами відеоспостереження, домофонами, камерами відеоспостереження, облаштовуємо пункти пропуску і контролю доступу.

Пультова охорона об’єктів

Одним з пріоритетних напрямів діяльності нашої компанії є пультова охорона квартир та інших об’єктів. Свою безпеку нам довірило багато клієнтів: власники квартир і будинків, торгових центрів і розважальних закладів, а також керівники велих виробничих підприємств.

Головна перевага пультової охорони в тому, що вона дозволяє протидіяти зловмисникам цілодобово, 7 днів на тиждень. Часто вона є єдино можливим високоефективним способом захисту свого житла і цінностей.

Невід’ємна частина роботи пультової охорони – підключення охоронної сигналізації на об’єкті.

Системи контролю доступу (СКУД)

Головне призначення систем контролю доступу – обмежити і дозволити переміщення відвідувачів і персоналу у певному приміщенні або в межах об’єкта, який охороняється. Для цього застосовуються технології зчитування унікального коду з індифікатора і порівняння отриманої інформації з тією, що зберігаються в базі даних системи.

Ми надаємо послуги з втілення системи контролю доступу в Києві та інших містах.

Види систем забезпечення контролю доступу
Безліч таких систем можна умовно об”єднати в дві основні групи:

Для контролю часу перебування людини на об’єкті;
Працюючі на заборону/дозвіл.
Можливе також комбінування таких систем.
Система контролю доступу перевіряє знаходження співробітника на території, що охороняється. Вона може використовуватися як пропускна система. При цьому застосовується принцип складання інформаційного досьє на кожного відвідувача або співробітника.

Ще одна функціональна можливість системи контролю доступу пов’язана з відслідковуванням фактів переступання співробітниками контрольних точок з обліку робочого часу.

Такі системи використовуються також для контролю розселення в готелях, пансіонатах,санаторіях і для інших цілей.