ПРО
КОМПАНІЮ

ПРО
КОМПАНІЮ

Наша компанія «АРХАНГЕЛ МИХАЇЛ» працює на українському ринку охоронних послуг досить давно. За час свого існування ми набули репутації злагодженої команди професіоналів, яка здатна справитися із задачею будь-якої складності.

Головні принципи, яких дотримується у роботі наша служба охорони:

Професіоналізм. Охоронна служба складається із співробітників, які пройшли спеціальну підготовку, мають відмінні фізичні дані, наділені психічною стійкістю і можуть ефективно діяти в будь-якій ситуації.

Лояльність. Ми служба охорони в Києві, тому враховуємо всі побажання, забезпечуючи високий рівень безпеки людей, майна, цінностей.

Надійність. Скориставшись послугами фізичної охорони або технічними охоронними засобами, ви можете відчувати себе у повній безпеці. Навіть якщо виникає непередбачена ситуація, ми знаємо, як діяти. Інформація на пульт керування надходить основним і додатковим каналом зв’язку. Групи швидкого реагування готові прийти на допомогу цілодобово.

Наша служба безпеки справиться з задачами будь-якої складності на вищому рівні . Про це свідчать багаточисленні позитивні відгуки клієнтів про нашу роботу.

Ми маємо у своєму розпорядженні сучасні технічні засоби для забезпечення вашої безпеки. Наша компанія співпрацює з перевіреними офіційними постачальниками охоронного обладнання від ведучих вітчизняних і закордонних виробників. Це дозволяє на високому якісному рівні виконувати проектування, установку і обслуговування систем відеоспостереження і контролю доступу, тривожних кнопок і охоронних сигналізацій.

Звернувшись до нас, ви зможете скористатися всіма перевагами такої співпраці.

Наш досвід і професіоналізм дозволяє,враховуючи, звичайно, ваші побажання,підібрати і розробити індивідуальні методи захисту вашого бізнесу, нерухомості, майна і забезпечення особистої безпеки.

Прямі ділові зв’язки з постачальниками дають можливість суттєво виграти у ціні. В результаті ви отримаєте якісні послуги зо оптимальною вартістю.

Завдяки власному пульту централізованого спостереження, ми можемо проводити цілодобовий моніторинг об’єктів, що охороняються.

Надаємо клієнтам можливість отримати комплексне обслуговування, включаючи фізичну охорону і підключення автоматизованих систем. Ви укладаєте договір з надійним і стабільним партнером.

Спеціально для своїх клієнтів ми розробили комплексні пропозиції із забезпечення безпеки. У нас ви можете вибрати варіант, який більше всього підходить саме вам – від бюджетного до повного. При цьому низька вартість зовсім не означає низьку якість, всі розроблені проекти відрізняються різноманіттям засобів і методів.